Urny pogrzebowe

Wiedząc, jak istotne jest spełnienie ostatniej woli zmarłego, poszerzyliśmy ofertę o urny pogrzebowe. Szanując różnice kulturowe naszych klientów zadbaliśmy, aby były to zarówno urny wyznaniowe, jak i świeckie. W ten sposób umożliwiamy rodzinom swobodny wybór konkretnego modelu, jednocześnie z poszanowaniem podchodząc do sposobu, w jaki bliscy pragną pożegnać zmarłego.

W prezentowanym poniżej katalogu znajdują się modele wykonane z drewna, marmuru, onyksu oraz metalu. Wybrane produkty posiadają dodatkowe zdobienia nawiązujące do symboliki religijnej, elegancko wykończone uchwyty lub starannie wykonane kwiatowe wzory, w klasycznych oraz znacznie bardziej nowoczesnych odsłonach. Gwarantujemy szeroki wybór kolorów oraz kształtów, aby dać rodzinie zmarłego jak najwięcej swobody w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Każda urna wykonana jest z jak największą starannością, z tworzyw odpornych na uszkodzenia oraz prezentujących się bardzo estetycznie.

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie zajmuje się nie tylko sprzedażą urn pogrzebowych, ale także szeroko rozumianym doradztwem. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby pomóc rodzinom w wyborze idealnego rozwiązania, a zarazem godnie pożegnać zmarłego.