Trumny

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, przede wszystkim zaś o komfort naszych Klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę trumien. W prezentowanym poniżej katalogu znajdują się modele wykonane ze starannością i wysokim poczuciem estetyki.

Proponowane przez nas trumny dostępne są w różnych odcieniach drewna, o wykończeniu matowym lub z połyskiem, w wersji klasycznej lub nieco bardziej nowoczesnej. Poszczególne z nich posiadają ozdobne okucia, a także elementy nawiązujące do symboliki towarzyszącej ceremonii pogrzebowej. Estetyka wykończenia widoczna jest również w obiciach zapewniających osobie zmarłej godne warunki do pochówku. Rodzina ma do dyspozycji różnego rodzaje okucia oraz obicia, które dobiera zgodnie z własnym życzeniem lub ostatnią wolą zmarłego, jeśli taka została przez niego wygłoszona.

Nie pozostawiamy rodzin samych podczas wyboru właściwego rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala nam służyć poradą podczas zakupu trumny oraz dodatkowych elementów. W naszym Domu Pogrzebowym w Warszawie można również zamówić estetycznie wykonany nagrobek, starannie ułożone wieńce z kwiatów czy dekoracje nagrobne. Poniżej znajdą Państwo zdjęcia przykładowych modeli.