Pogrzeb tradycyjny

trumna_roza

Tradycyjny pochówek to wciąż najpowszechniej spotykana forma pogrzebu w polskiej kulturze. Bez względu na rodzaj ceremonii – religijny czy świecki – składa się ona z wielu formalnych elementów. Do najważniejszych należy wystawienie trumny w kaplicy, a także symboliczne pożegnanie bliskiej osoby na cmentarzu. W dbałości o to, aby każdy z tych elementów został właściwie dopracowany, potrzebna jest pomoc Domu Pogrzebowego.

Doświadczeni pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, aby tradycyjna ceremonia pogrzebowa przebiegła spokojnie, z szacunkiem do zmarłego oraz jego rodziny. Pomoc ta okazuje się wręcz nieoceniona w tak niełatwym dla bliskich czasie. Do zrealizowania czeka szereg zadań, które zamiast na pogrążoną w żałobie rodzinę, spadają na pracowników zakładu. Korzystając ze wsparcia naszego Domu Pogrzebowego można mieć pewność, że pochówek na cmentarzu zostanie przeprowadzony zgodnie z tradycją.

W trosce o naszych Klientów proponujemy całodobowy transport zwłok oraz chłodnię, w której przygotujemy zmarłego do przejścia ostatniej drogi w spokoju i szacunku. Oprócz tego zapewniamy przewóz uczestników ceremonii pochówku, a także oprawę muzyczną zarówno w kościele, jak i na cmentarzu. Proponujemy także wybór trumien oraz funeraliów, które pozwolą na godne pożegnanie zmarłego i oddanie mu pięknego, ostatniego hołdu.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ogromna empatia sprawiają, że możemy być wsparciem dla naszych Klientów, którzy pragną zorganizować tradycyjną ceremonię pogrzebową.