Urny i trumny – Funeralia

Celem podejmowanych przez nas działań jest niesienie kompleksowej pomocy rodzinom, które straciły swoich bliskich. Jesteśmy obecni przy naszych Klientach na każdym etapie przygotowań do pochówku. W związku z tym nasz Dom Pogrzebowy zadbał o szeroki wybór funeraliów – trumien oraz urn – wykonanych z wysokiej jakości tworzyw: drewna dębowego i sosnowego, a także granitu, kamienia czy brązu.

Proponowane przez nas trumny posiadają bogate, estetycznie wykonane zdobienia. Dostępne są w kilku stonowanych kolorach, w wersji matowej lub z połyskiem. Dla większej wygody Klientów proponujemy obejrzenie trumien w naszym zakładzie pogrzebowym. Doradzamy przy wyborze najlepszego rozwiązania, a także wspieramy rodziny podczas wyboru funeraliów odpowiadających ich oczekiwaniom.

Dla Klientów, którzy pragną dopełnić ostatnią wolę zmarłego i spopielić jego zwłoki, w ofercie znajdują się również trumny kremacyjne oraz urny w wielu elegancko wykonanych modelach. Dbając o różnice kulturowe wprowadziliśmy do oferty zarówno urny wyznaniowe, jak i świeckie, aby zapewnić rodzinom swobodny wybór.

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, trwałe i estetycznie wykonane rozwiązania. Oprócz trumien oraz urn proponujemy także wybór dodatków do funeraliów, które nadadzą ceremonii pogrzebowej wyjątkowego, uroczystego charakteru. Są to zarówno krzyże nagrobkowe, jak i wieńce oraz kwiaty tworzące piękną oprawę podczas ostatniego pożegnania. Zajmujemy się także sprzedażą wazonów, lampionów, mis i innych dekoracji nagrobnych.