Całodobowy transport zmarłych

Transport

Dla wygody Klientów korzystających z naszych usług, a także zapewnienia jak największego spokoju w tak trudnym dla rodziny czasie, proponujemy całodobowy transport zmarłych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta trudna chwila może nadejść nieoczekiwanie, stąd też flota naszych pojazdów pozostaje w gotowości o każdej porze dnia i nocy – wystarczy się z nami skontaktować, a my przybędziemy we wskazane miejsce. Przyjeżdżamy zarówno do domów, jak i szpitali, hospicjów oraz ośrodków pomocy społecznej. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im w godny i właściwy sposób transportować osoby zmarłe.

Nasz Dom Pogrzebowy dysponuje nie tylko przystosowanymi do przewozu zwłok samochodami, ale także własną chłodnią oraz kaplicą. Po przetransportowaniu zmarłego rozpoczynamy przygotowania do pochówku. Na prośbę rodziny przywozimy również bliskich do kaplicy, aby tam mogli pożegnać się ze zmarłym i poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.

Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego oprócz transportu zmarłych zajmujemy się również przewozem gości na uroczystość pogrzebową – zarówno do kaplicy, kościoła, jak i na cmentarz. Uczestnikom pochówku zapewniamy komfortowe warunki przejazdu w miejsce wskazane przez rodzinę zmarłego.

Cena za usługę całodobowego transportu jest przez nas ustalana indywidualnie – dopasowujemy ją do możliwości finansowych pogrążonej w żałobie rodziny. Proponujemy również wsparcie podczas załatwiania pozostałych formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.